رسیدن به خواسته ها با ابزار ذهنی

رسیدن به خواسته ها با ابزار ذهنی

26 دی 98 0 نظر

رسیدن به خواسته ها با ابزار ذهنی

رسیدن به خواسته یا هدف تمام آن چیزی است که به خاطر آن از صبح تا شب تلاش می کنیم.

رسیدن به خواسته ها:

رسیدن به خواسته ها تمام آن چیزی است که به زندگی رنگ می دهد. اگر خواسته ای نداشته باشیم، پس برای چه چیزی زندگی می کنیم؟ هر کدام از ما در مقاطع مختلف زمانی در آرزوی رسیدن به خواسته هایمان هستیم. رسیدن به خواسته قطعی ممکن است. اگر غیر از این از صبح تا شب هیچ تلاشی نمی کردیم. اشخاصی هستند که رسیدن به خواسته ها و هدف هایی که دارند برای شان بسیار ساده است. راز رسیدن به خواسته ها چیست؟ با چه ابزاری می توان به خواسته ها رسید؟ این که شما چه خواسته ای دارید، فقط برای خودتان مهم است. ولی ابزار رسیدن به خواسته، راهکار یا راهکارهایی که همه به آن نیاز دارند. چرا از تجربه دیگران استفاده نکنیم؟ چرا بررسی نکنیم تا متوجه شویم بعضی ها چطوری به راحتی به خواسته های خود می رسند؟ 

رسیدن به خواسته ها با قانون جاذبه

رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جاذبه، مقولۀ جدیدی نیست. ولی ممکن است تازه به گوش شما خورده باشد. خیلی ها اعتقاد دارند که رسیدن به اهداف و آرزوها از طریق قانون جاذبه، کاملاً تضمینی است. شما فقط باید قانون جاذبه را باور داشته باشید و به تمام آن چه که گفته می شود با ایمان قلبی، عمل کنید. قانون جاذبه چیست؟ قانون جاذبه یا قانون جذب کائنات جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوها و اهداف شامل سه مرحلی کلی می باشد:

1. درخواست کردن

2.  باور داشتن

3.  دریافت کردن

درخواست کردن یعنی چه؟ شما در مرحلۀ اول می بایستی درخواست رسیدن به خواسته یا هدف خود را به جهان هستی و کائنات ارسال نمایید. باید بخواهید. شما باید آن چه که آرزوی شماست را از جهان هستی درخواست کنید. رسیدن به خواسته از طریق درخواست از جهان هستی اصلاً کار سختی نیست. سعی کنید نکات زیر را جدی بگیرید و آن ها را مو به مو انجام دهید. 

قدرت نوشتن خواسته ها

شما با رعایت نکات زیر باعث می شوید نوسانات و ارتعاشاتی مثبت در راستای رسیدن به خواسته و هدف های شما، ارسال شود.

1. ذهن خود را آرام کنید: باید قبل از این که خواسته یا رویای خودتان را درخواست کنید دارای آرامش ذهنی باشید. سعی کنید به مدت یک ربع تمرکز کنید. تمرکز باعث می شود قدرت ذهن شما افزایش یابد. باید حتماً قبل از این که خواسته خود را درخواست کنید به حالت آرامش برسید.

2. نسب به خواسته و هدف خود اطمینان داشته باشید: رسیدن به خواسته به همین راحتی صورت می گیرد. به این شرط که، آن چه را می خواهید قلباً و با تمام وجود بخواهید. نسبت به خواسته خود باید دارای آرامش ذهنی و افکار مثبت باشید. باید اطمینان داشته باشید خواسته تان دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید. اگر شک داشته باشید، باید بیشتر فکر کنید تا رسیدن به خواسته برای شما رخ دهد. آن خواسته باید خواسته قلبی شما باشد.

3. ویژن یا چشم انداز داشته باشید: رسیدن به خواسته یا هدف، ملزم به داشتن ویژن یا بینش (Vision) نسبت به خواسته می باشد. مثلاً اگر خواسته شما داشتن یک ماشین خاص و ویژه ای می باشد، رسیدن به اهداف خود را در ذهن خود تصویر سازی کنید. یعنی خود را در درون آن ماشین تجسم کنید. در حالی که درون ماشین خود نشسته اید و در حال رانندگی می باشید. رسیدن به خواسته به این شکل با داشتن بینش یا چشم انداز ارتباط دارد. با این کار عملی بودن و امکان رخ دادن چنین اتفاقی یعنی رسیدن به خواسته خود را در ذهن خود به یک اتفاق معمولی تبدیل می کنید. در این شرایط ذهن شما می پذیرد که رسیدن به خواسته یا آرزویی که دارید مانند هر خواستۀ کوچکی کاملاً عملی است.

رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن

یکی از راه های رسیدن به خواسته ها و اهداف نوشتن می باشد. می خواهیم توضیح دهیم چطور از طریق نوشتن می توانید به خواسته ها و آرزوهای خود برسید. اگر شما اهداف یا آرزویی خاص دارید، هیچ به خاطر بزرگ بودن یا خاص بودن آن، آن را دست نیافتنی محسوب نکنید. رسیدن به خواسته ها و آرزو ها از طریق نوشتن کاملاً عملی و ممکن است.

طبق تحقیقات علمی که انجام شده است کسانی که برای رسیدن به خواسته یا آرزویی آن را می نویسند نسبت به کسانی که خواسته یا هدف خود را روی کاغذ نمی آورند و آن را نمی نویسند، موفقیت بیشتری به دست می آورند. شما نیز اگر هدف خود را بنویسید، شک نکنید که احتمال رسیدن به خواسته ای که دارید یا هر هدفی که می خواهید در آینده به آن برسید، را با نوشتن آن روی کاغذ، افزایش می دهید.

خیلی ها اعتقاد دارند، بهترین راه برای رسیدن به اهداف و آرزوها، نوشتن آن ها روی کاغذ است. بنابراین، وقت را از دست ندهید. خودتان را باور داشته باشید و خواسته خود را روی کاغذ بنویسید. این قدم اول جهت رسیدن به خواسته تان است. قدم های بعدی را خودتان به راحتی پیدا می کنید. متوجه می شوید که برای رسیدن به خواسته یا هدف خود، باید برنامه ریزی خود را نیز بعد از نوشتن خود هدف، روی کاغذ بیاورید.

برای رسیدن به هدف خود مدام خواسته خود را روی کاغذ بنویسید. کم کم احساس می کنید ذهن شما چنان قدرتمند شده است که راه های زیادی را حاضر است پیش روی شما قرار دهد تا به هدف خود برسید. پس از مدتی این اتفاق خواهد افتاد. شک کنید. قدم اول را بردارید. تنها هزینه اش یک خودکار و یک کاغذ است ولی نتیجۀ آن زندگی شما را متحول خواهد کرد. چرا که اهداف دیگری نیز در راه هستند و شما الآن دیگر می دانید برای رسیدن به خواسته بعدی خود باید چکاری انجام دهید.

برای رسیدن به خواسته خود از طریق نوشتن، در واقع شما از کائنات درخواست و هدف خود را مطالبه می کنید و آن را می خواهید. همین به شما قدرت می دهد تا هر مانعی که سر راه شما قرار می گیرد، به راحتی بردارید و به خواسته خود برسید.

هرگز دست از آرزوهای خود بر ندارید

چند نکته مهم که در رسیدن به خواسته خود از طریق نوشتن باید بدانید:

1.هنگام نوشتن خواسته خود، سعی کنید احساس خوب و احساس آرامش داشته باشید

برای رسیدن به خواسته های خود، اولین قدم را بردارید.  اولین قدم هنگام نوشتن اهداف خود این است که به هنگام نوشتن باید احساس خوبی داشته باشید.برای این که احساس خوبی داشته باشید، سعی کنید داشتن آن هدف یا خواسته را در زندگی خود احساس کنید و به خود بگویید که این هدف در زندگی شما وجود دارد و شما فقط باید آن را بخواهید.

2. هنگام نوشتن خواسته خود، مطمئن باشید که به خواسته خود می رسید

باید با اطمینان کامل خواسته خود را روی کاغذ بنویسید. کوچک ترین شکی در خودتان راه ندهید. شما آن هدف را دارید. باید با اطمینان آن را بخواهید. اگر شک داشته باشید، ذهن شما برعکس عمل می کند و به شما القاء می کند که به هر دلیلی این هدف، خواسته شما نیست و به هر حال به آن نخواهید رسید. می بینید ؟! حتی حرف زدن هم دربارۀ آن احساس منفی ایجاد می کند.

احساسات منفی را بیرون بریزید. با ذهنی آرام خواسته ای که قطعاً از آن شماست را روی کاغذ بنویسید و شک نداشته باشید اگر آن خواسته، خواسته شما نبود آن را نمی نوشتید ولی حالا که برای رسیدن به خواسته خود در حال نوشتن آن هستید، بدون شک آن هدف از آن شماست.

{همه چیز آماده است، خواسته خود را مطرح کنید. مطرح کردن هدف یعنی این که آن هدف از آن شماست.}

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh