قانون جذب، معجزه ای در همین نزدیکی

قانون جذب، معجزه ای در همین نزدیکی

7 بهمن 98 0 نظر

قانون جذب، معجزه ای در همین نزدیکی

قانون جذب از زمان ازل وجود داشته است و مبحث جدیدی نیست. شاید باورش سخت باشد ولی واقعیت قانون جذب این است که شما به هر آن چه که فکر می کنید، در حال جذب آن هستید.

قانون جذب:

قانون جذب موضوعی جدیدی نیست. سرشار از رازهایی که تا تجربه نکنید شاید باور کردنش سخت باشد. ولی این صحبت، صحبت یکی، دو نفر نیست. صدها هزار نفر قانون جذب را تجربه کرده و پی به اسرار آن برده اند. می خواهیم برای شما این مطلب را روشن کنیم که قانون جذب چیست. باید دست به کار شوید، اگر هدفی دارید که ذهن شما را مشغول کرده است.

اگر آرزوی دارید که فکر می کنید دست نیافتنی است باید با اطمینان به شما بگوییم که سخت در اشتباه هستید. هیچ آرزویی دست نیافتنی نیست. کمی فکر کنید... چه چیزی خورد و خوراک شما را از شما گرفته است؟ چیست آن چه که تصور می کنید فقط متعلق به دیگران است؟ و شما روزی چند بار گوشه ای نشسته و به آن فکر می کنید و حسرت می خورید؟ اگر می خواهید این حسرت خوردن ها تمام شود،

اگر می خواهید رویای شما به واقعیت تبدیل شود با ما همراه شوید. تا به حال تصور کرده اید لحظاتی را که در آن به آرزوی خود رسیده اید؟ می دانید فاصلۀ بین شما و آن دنیایی که تصور می کنید تخیلی است یا رویایی است به اندازۀ یک تار مو است؟ قانون جذب معجزه ای است که در همین نزدیکی هاست.

اسرار قانون جذب چیست؟

در همین رابطه، در مورد قانون جذب بحث های جنجال آفرین بسیاری مطرح شده است. خیلی ها این مسائل و موارد را به زبان نمی آورند و کاملاً بی تفاوت از کنار آن ها رد می شوند. یک سری از پارامترهایی که بر روی موفقیت یا عدم موفقیت تأثیر گذاشت تا زندگی بهتری در تمام تصورات ایجاد کرد.

در رابطه با قانون جذب اسراری وجود دارد که اگر آن ها را در زندگی خودتان اجرا کنید در تمامی جوانب زندگی خودتان، می توانید زندگی خود را مانند یک رابطۀ شایسته، بهبود رابطه، استقلال مالی و رسیدن به شغل رویایی، اعتماد به نفس، رسیدن به خواسته ها و آرزوها، کسب پول و ثروت و موارد مشابه تغییر داده و دچار تحولی کند که شاید برای خود شما غیر قابل باور باشد.

در این مقاله به پنج راز بسیار حیاتی و ضروری در قانون جذب می پردازیم. مواردی که مطمئناً تا به حال کسی در مورد آن ها با شما صحبت نکرده است و نخواهد کرد. بنابراین تا پایان همراه ما باشید تا شما را با این چند قانون جذب آشنا کنیم.

رازهای مهم قانون جذب که باید بدانید

قبل از این که به این اسرار قانون جذب اشاره کنیم، تأکید می کنیم که آن ها جدی گرفته و با دقت و با خلوص نیت از آن ها پیروی کنید تا خودتان نتایج آن را ببینید.

1.    قانون جذب، به طور مداوم و به صورت پیوسته در جریان است

در رابطه با قانون جذب، تصوری اشتباهی رایج شده است که خیلی از افراد تصور می کنند خودشان قانون جذب را به راه انداخته اند و پس از این که آن را آموخته اند، خودشان بوده اند که قانون جذب را وارد زندگی خود کرده اند. اما برعکس چنین باوری، قانون جذب به صورت پیوسته و دقیقاً در همین لحظه نیز، در جریان است و همیشه در حال فعالیت است و حسب الامر روی زندگی همه ما تأثیر می گذارد.

اگر بخواهیم در یک خط قانون جذب را تعریف کنیم باید بگوییم:

قانون جذب نیرویی قدرتمند است که در مقابل همۀ افکار، عقاید و احساسات ما واکنش هایی نشان می دهد. به هر آن چه که در حال فکر کردن به آن هستیم و روی آن تمرکز کرده ایم، در واقع در حال جذب آن می باشیم. هر آن چیزی که در ذهن شما وارد شود به طور پیوسته و مستمر در حال ارسال ارتعاشات و فرکانس آن به دنیای کائنات می باشیم و کائنات نیز به واسطه و جذب آن انرژی که دریافت می کنند، آن را وارد زندگی ما نمی کنند.

حرف قانون جذب چیست؟ قانون جذب می گوید به هر آن چه که فکر کنی آن را جذب خواهیم کرد. تفاوتی ندارد به یک چیز مثبت فکر کنی یا به چیزی منفی. همان طور که گفتیم قانون جذب همیشه و در تمام کائنات در حال عمل کردن است و فرقی ندارد که به چه چیزی در حال فکر کردن هستید، ما آن را جذب می کنیم.

قانون جذب، یکی از قوانین ثابت جهان

اگر شما در حال فکر کردن به بی پولی و نداشتن ثروت هستید، بنابراین طبق قانون جاذبه در حال جذب بی پولی و نداشتن ثروت می باشید. اگر در حال فکر کردن به تبدیل شدن به قهرمان ورزشی هستی، طبق قانون جاذبه در حال جذب تبدیل شدن به یک قهرمان ورزشی هستی؛ ... . و این است راز جاذبه!

2.    جذب آن چه که ناخواسته است به صورت تصادفی طبق قانون جذب:

الآن دیگر می دانید که قانون جذب همه جا و در هر زمان جاری و ساری است. اما رمز دوم قانون جذب چیست؟ رمز دوم قانون جذب این است که:

این که گاهی اوقات احتمال دارد به شکلی اتفاقی و تصادفی چیزی را جذب کنید که نادرست و ناخواسته است. استرس، ترس، پارانویا و در کل نگرش منفی و یا منفی نگری، باعث می شود ما به اشتباه و تصادفی چیزهایی را جذب کنیم که خواستۀ خود ما نبوده است. یعنی جایی در ذهن ما نداشته است.

به همین خاطر است که اگر دائماً استرس دارید و یا این که نگران چیزی هستید، نه تنها از رسیدن به خواسته و آرزوی خود دور می شوید، بلکه این احتمال وجود دارد که باعث شوید چیزهایی وارد زندگی شما شود که شما کوچک ترین علاقه ای به آن ها ندارید و هرگز جزء خواسته های شما نیست.

به عنوان یک مثال ساده، اگر در زندگی خود به فکر رسیدن به مقام مدیریت ادارۀ خود هستید؛ ولی مدام این افکار را وارد ذهن خود می کنیم که مثلاً من لیاقت این شغل را ندارم، یا این که نه ظاهر من به درد این شغل نمی خورد، یا این که همه من را همین طوری که هستم می شناسند، کسی مرا نخواهد پذیرفت و ...، این احتمال وجود دارد که چیزهایی مخالف خواسته خود را جذب کنید.

3.هر آن چه را که می خواهید رهایش کنید

سومین رمز و راز قانون جذب، این است که خواسته ها و آرزوهای خود را رها و فراموش کنید. بر مبنای قانون جذب که اگر واقعاً خواستۀ شما این است که به هدف خود و آرزوی خود که در ذهن خود دارید برسید، باید رهایش کنید و به خواستۀ خود نچسبید. اشتباه برداشت نکنید.

منظور از رها کردن خواسته و آرزو، یعنی این که وقتی آرزوها و خواسته های خود را مشخص کردید وسوسه نشوید و مدام روی آن ها اصرار نورزید. باید برای رسیدن به خواسته و آرزو، آن ها را در کائنات رها کنید. فقط با تمرکز بر روی آرزوها و خواسته های خود، می توانید به آن چه که آن را می خواهید، برسید.

4.    هدف و خواسته های خود را مشخص کنید

این هم از راز چهارم قانون جذب که منتظرش بودید. باید آرزوها و اهداف خود را به وضوح مشخص کنید. تمام جزئیات خواسته ها و اهداف خود را مشخص کنید. از کوچک ترین جزئیات نباید بی تفاوت عبور کنید.

5.    رسیدن به خواسته طبق قانون جذب زمان بر است

راز پنجم قانون جذب همین است. زمان و صبور بودن! سخن خود را که مربوط به راز پنجم قانون جذب است را با جمله این از نابغۀ اهل چک به اتمام می رسانیم. همان طور که کافکا می گوید، 

صبر تنها حقیقت استواری است که تمام آرزوها را به واقعیت تبدیل می کند.

فرانتس کافکا

فرانتس کافکا

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh