معرفی برخی از ثروتمند ترین افراد ایران

معرفی برخی از ثروتمند ترین افراد ایران

11 فروردين 98 0 نظر

ثروتمند ترین افراد ایران

شناخت ثروتمندترین افراد ایران برای بسیاری از افراد جالب و جذاب می‌باشد. زیرا معمولاً اغلب افرادی که می‌خواهند مسیر ثروتمند شدن را طی کنند، علاقه دارند افرادی که قبلاً این راه را طی کرده‌اند و تا حدودی توانسته اند این مسیر را با موفقیت طی کنند را بشناسند.

توضیحاتی در مورد ثروتمند ترین افراد ایران

شناخت ثروتمندترین افراد ایران برای بسیاری از افراد جالب و جذاب می‌باشد. زیرا معمولاً اغلب افرادی که می‌خواهند مسیر ثروتمند شدن را طی کنند، علاقه دارند افرادی که قبلاً این راه را طی کرده‌اند و تا حدودی توانسته اند این مسیر را با موفقیت طی کنند را بشناسند.

اغلب افرادی که به عنوان ثروتمندترین افراد ایران شناخته می‌شوند، سال‌ها فعالیت اقتصادی داشته و از ابتدا فردی پولدار نبوده‌اند. بدین ترتیب می‌توان متوجه شد که یکی از لازمه‌های رسیدن به ثروت، کار، تلاش و صبر می‌باشد. زیرا معمولاً افرادی که عجله داشته و می‌خواهند یک شبه پولدار شوند، یا هرگز در این امر موفق نمی‌شوند و یا اینکه از راه‌های نامناسب (و البته ناپایدار) به هدف خود می‌رسند. این مقاله صرفاً به معرفی برخی از افراد ثروتمند ایرانی پرداخته، تا همه افراد با آن‌ها به خوبی آشنا شوند. از اینرو کسانیکه می‌خواهند ثروتمندترین افراد ایران را بشناسند، می‌توانند این مقاله را تا انتها دنبال کنند.

حسین ثابت یکی از ثروتمندترین افراد ایران

حسین ثابت نام فردی است که در زمینه گردشگری فعالیت دارد. وی در سال 1313 به دنیا آمده است. او تاکنون در زمینه‌های مختلفی از جمله تجارت فرش، کارآفرینی و... فعالیت داشته، اما در حال حاضر می‌توان او را به عنوان غول گردشگری ایران معرفی کرد. زیرا حسین ثابت صاحب مجموعه هتل‌های ثابت می‌باشد. از جمله دارایی‌های ثابت می‌توان به هتل داریوش کیش، 5 هتل در جزایر قناری با داشتن نزدیک به 5 هزار تخت، پارک دلفین‌های کیش، باغ پرندگان کیش و... اشاره کرد. هتل‌های لاله در شهرهای تهران، سرعین و یزد نیز از جمله دارای‌های حسین ثابت می‌باشند. بدین ترتیب ثابت یکی از ثروتمندترین افراد ایران به شمار می‌رود.

 

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

محمد جابریان

محمد جابریان را بدون شک می‌توان یکی از ثروتمندترین افراد ایران دانست. زیرا هیچکس در ایران نمی‌تواند به اندازه جابریان در بازار فولاد تاثیرگذار باشد. به قدری جابریان در حوزه فولاد فعالیت داشته و بزرگ می‌باشد، که وی را غول فولادی نامیده‌اند. داشتن کارخانه فولاد و سهامدار بودن در مجتمع فولاد خوزستان از جمله مواردی است که باعث شده تا جابریان در حوزه فولاد تبدیل به فردی بدون رقیب بشود. وی فعالیت خود را از کف بازار شروع کرده و پله‌های ترقی را یکی از پس از دیگری گذرانده تا به این ثروت و دارایی فعلی رسیده است.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

محمد صدر هاشمی نژاد

یکی از ثروتمندترین افراد ایران در حال حاضر، محمد صدر هاشمی نژاد می‌باشد. هاشمی نژاد توانسته اولین بانک خصوصی در ایران را راه‌اندازی نماید. علاوه بر آن وی به عنوان رئیس هیئت مدیره در بانک اقتصاد نوین نیز فعالیت دارد. ساختمان سازی یکی از کارهایی است که محمد صدر هاشمی نژاد از طریق آن توانسته به ثروت بسیار زیادی دست یابد. البته تجارت نیز یکی از کارهایی است که وی در آن تجربه بسیار زیادی دارد.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

اسدالله عسگر اولادی

یکی از باتجربه‌ترین افراد در زمینه صادرات و واردات، اسدالله عسگر اولادی می‌باشد. وی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین شناخته شده و در چند سال اخیر نیز وضعیت واردات محصولات چینی بر هیچ کسی پوشیده نمی‌باشد. صادرات انواع خشکبار یکی از کارهایی است که عسگر اولادی در آن تجربه بسیار زیادی داشته و کسب ثروت بسیار زیاد از صادرات و واردات باعث شده تا او به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد ایران شناخته شود.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

حاج آقا علاءالدین

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که با پاساژ علاءالدین تهران آشنایی نداشته باشد. این پاساژ که در زمینه عرضه موبایل فعالیت بسیار گسترده‌ای دارد، بخشی از دارایی حاج آقا علاء الدین می‌باشد. با توجه به اینکه سال‌هاست وی به عنوان رئیس مرکز تجاری علاءالدین فعالیت می‌کند، می توان او را به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد ایران شناسایی کرد. با توجه به سرمایه بسیار کلان حاجی علاءالدین، وی در دفتری بسیار ساده و معمولی در طبقه همکف پاساژ می‌نشیند.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

حسین هدایتی

هر کس آشنایی جزئی با فوتبال داشته باشد، قطعاً حسین هدایتی را نیز می‌شناسد. هدایتی با سن نسبتاً کمی که داشته، توانسته خود را در بین ثروتمندترین افراد ایران قرار دهد. شرکت استیل آذین یکی از دارایی‌های وی به شمار می رود. زمین‌های کشاورزی، شرکت پرورش میگو، سهامداری در بازار مبل ایران و... از دیگر دارایی‌های هدایتی می‌باشند. با توجه به داشتن ثروت بسیار زیاد، در فوتبال او را به نام عابر بانک می‌شناسند. همین لقب نشان دهنده ثروت بسیار زیاد حسین هدایتی می‌باشد. وی در زمینه ساختمان سازی نیز فعالیت‌های بسیار زیادی داشته است.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

علی انصاری

علی انصاری یکی از افرادی است که در یافت آباد تهران زمین‌های بسیار زیادی دارد و این زمین‌ها تنها بخش کوچکی از دارایی او می باشد. در حال حاضر بازار مبل ایران را نیز در این زمین‌ها بنا نهاده است. علی انصاری یکی از فعالان بزرگ در عرصه تولید و تجارت مبل می‌باشد. وی یکی از افرادی است که با ورود به عرصه ورزش و به خصوص فوتبال توانست خود را معروف کند. علی انصاری مدتی به عنوان رئیس فدراسیون دوچرخه سواری فعالیت داشته و همچنین در هیئت مدیره باشگاه فوتبال استقلال نیز حضور داشته است.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

احمد ابریشم چی

یکی از بزرگترین وارد کنندگان موبایل و همچنین انواع لوازم جانبی مربوط به موبایل در ایران، احمد ابریشم چی می‌باشد. وی در سال 1317 در شهر قم متولد شده است. از جمله برندهایی که توسط وی به ایران وارد شده می‌توان به نوکیا اشاره کرد. با توجه به اینکه در آن سال‌ها نوکیا بخش اعظم بازار ایران را فرا گرفته بود، می‌توان متوجه شد که ابریشم چی یکی از ثروتمندترین افراد ایران به شمار می‌رود. زیرا برای واردات آن حجم از گوشی و لوازم جانبی، سرمایه اندک کارایی ندارد. پدر خوانده نوکیا نیز یکی از لقب‌های احمد ابریشم چی می‌باشد.

ثروتمند-ایران-پولدار-پول-ثروت

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh